Angajat de birou - Echt

Nunner Logistics este un furnizor internațional de servicii de logistică. Nunner oferă soluții logistice moderne pentru a asigura continuitatea concurenței la nivel mondial între comercianți, cu respectarea oamenilor și a mediului. Considerăm că este foarte important ca procesul dintre planificare, depozit și șoferi să fie atât de dificil de realizat și dorim să avem cei mai buni oameni pentru a facilita acest lucru.

We hebben blijvende groei ambities. Pentru ca acest grup să se dezvolte, este important ca procesele de logistică să fie atât de puțin complicate. Din acest motiv, căutăm un...

Angajat de birou

Ce se întâmplă cu funcția?

În calitate de Office Medewerker, vă gestionați toate activitățile care ar trebui să vă ajute să vă asigurați că procesul de logistică este atât de important încât să se desfășoare fără probleme. Am făcut legătura între planificare, depozit și șoferi. Vreau să asigur o bună gestionare a ușilor de distribuție și o optimizare a transportului de marfă.

Wat ga je doen?

În calitate de Office Medewerker, vă veți ocupa de administrare a spațiilor de lucru interne și externe. Îi supravegheați pe șoferi și le asigurați că aceștia se ocupă de documentele solicitate. De asemenea, sunteți responsabil de comunicarea dintre șoferi și departamentele de planificare și depozitare.

Ce se întâmplă în această funcție?

Pentru această funcție căutăm o persoană cu o funcție (logistică) la nivelul MBO-4 sau HBO. Este important să vă rugăm să vă asigurați că aveți o bună capacitate de comunicare în limba engleză, atât în cuvinte, cât și în cuvinte scrise. De asemenea, trebuie să aveți o experiență în utilizarea pachetului MS Office și a sistemelor TMS/ERP.

Pe ce competențe ar trebui să vă bazați?

  • Je bent klantgericht.
  • Je bent communicatief
  • Je bent stressbestendig.
  • Je bent social și are un contact strâns cu ceilalți.
  • Am trecut pe lângă tine în diferite situații.
  • Probleemanalyse; je bent in staat oorzaak oorzaak en gevolg van elkaar te onderscheiden.
  • Ondernemerschap; je signaleert kansen in de markt.
  • Je neemt initiatief.

Wat wij bieden is:

  • O întreprindere inovatoare și de ultimă generație pentru care să lucrăm.
  • Een inspirerende werkomgeving waar je initiatieven op prijs worden gesteld.
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Lucrător stabil în cadrul unei piețe mari.
  • Optimale ontwikkelmogelijkheden.

Sunteți sigur că ați fost contactat? Trimiteți un e-mail cu solicitarea dvs. către hr.corporate@nunner-logistics.com. Ce se întâmplă? Contactați-l pe Toine Kuijs, managerul de resurse umane, prin e-mail sau prin telefon la numărul 040 782 05 87.

Cotație

La Nunner Logistics dorim să vă oferim cea mai bună experiență posibilă în ceea ce privește raportul calitate-preț. Vă rugăm să completați acest formular pentru a începe procesul.