Depanator - Venlo

Nunner Logistics WH20 este un furnizor de servicii logistice. Nunner Logistics WH20 este o filială a Nunner Logistics. Nunner oferă servicii logistice moderne pentru a asigura continuitatea concurenței la nivel mondial între comercianți, cu respectarea oamenilor și a mediului. Considerăm că este foarte important ca punctele de control din cadrul depozitului să fie foarte bine proiectate.

We hebben blijvende groei ambities. Pentru ca acest grup să se dezvolte, este important să nu existe probleme în ceea ce privește activitatea de lucru și să nu fie nevoie ca procesele să fie atât de bine puse în aplicare. De aceea, am căutat un...

Depanator de probleme

Ce se întâmplă cu funcția?

În calitate de rezolvator de probleme, raportați cu Teamleader Warehouse în depozitul din Moerdijk, semnalizați problemele, monitorizați activitatea zilnică a echipei și pierdeți disputele din sistem. În acest sens, trebuie să vă familiarizați cu aspectele legate de calitate și de mediu, care au fost stabilite în cadrul organizației.

Wat ga je doen?

Vă rugăm să vă ocupați de semnalizarea și soluționarea litigiilor în cadrul sistemelor (de exemplu, SAP). Controlați calitatea comenzilor de plată și controlați dacă comenzile de plată se află pe banda corectă. De asemenea, raportează schimbările și / sau problemele de calitate către coordonator și / sau șeful de echipă.

Ce se întâmplă în această funcție?

Pentru această funcție este important să aveți în vedere faptul că ați creat o operațiune VMBO/MBO și că aveți un serviciu de asistență tehnică în cadrul logisticii într-o funcție de urgență. De asemenea, este important să aveți în vedere faptul că este vorba de Nederlandse of Engelse taalbeheerst în ambele sensuri.

Pe ce competențe vă bazați?

  • Je bent klantgericht.
  • Am făcut-o pentru a fi sigur că lucrezi și te-ai îndoit nauwkeurig.
  • Je bent social și are un contact strâns cu ceilalți.
  • Am trecut pe lângă tine în diferite situații.
  • Je neemt initiatief.
  • Je houdt niet van stilzitten en bent productief.
  • Je hebt Vedere rea.
  • Je gaat veilig te werk.

Wat wij bieden is:

  • Un formular de marcare care arată că este un semn de recunoștință pentru cunoștințele și activitatea dumneavoastră.
  • O întreprindere inovatoare și de ultimă generație pentru care să lucrăm.
  • Een inspirerende werkomgeving waar je initiatieven op prijs worden gesteld.
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Lucrător stabil și important pe o piață importantă.
  • Optimale ontwikkelmogelijkheden.

Sunteți sigur că ați fost contactat? Trimiteți un e-mail cu solicitarea dvs. către h.vandooren@nunner.com. Ce se întâmplă? Contactați-l pe Hans van Dooren, ofițer de resurse umane, prin e-mail sau prin telefon la 077 782 00 33.

Cotație

La Nunner Logistics dorim să vă oferim cea mai bună experiență posibilă în ceea ce privește raportul calitate-preț. Vă rugăm să completați acest formular pentru a începe procesul.