Specjalista ds. rozwiązywania problemów - Venlo

Nunner Logistics WH20 to dostawca usług logistycznych. Nunner Logistics WH20 jest spółką zależną od Nunner Logistics. Firma Nunner oferuje wszechstronne rozwiązania logistyczne, dzięki którym światowe współdziałanie ludzi może być kontynuowane z poszanowaniem dla ludzi i środowiska. Uważamy za istotne, aby tunele w magazynie mogły być tak samo dobrze zaprojektowane.

Mamy duże ambicje. Aby ta duża grupa mogła się rozwinąć, ważne jest, aby nie było problemów z pracą i aby procesy były sprawne. W związku z tym szukamy...

Troubleshooter

Wat houdt de functie in?

Jako Troubleshooter rapporteer je aan de Teamleader Warehouse in het warehouse te Moerdijk, signaleer je knelpunten, monitort de dagelijkse gang van zaken en lost disputen in de systemen op. Hierbij houdt je rekening met de kwaliteits- en milieuaspecten welke binnen de organisatie beleidsmatig zijn opgesteld.

Wat ga je doen?

W ten sposób można uzyskać informacje na temat sygnalizacji i obsługi sporów w systemie (np. SAP). Kontroluje się ważność zendendów i kontroluje się, czy zendy znajdują się na właściwym pasie. Daarnaast rapporteer je verschillen en/of kwalitatieve mistanden aan de Coördinator en/of Teamleader.

Wanneer pas jij in deze functie?

Voor deze functie is het van belang dat je een VMBO/MBO opleiding hebt afgerond en dat je aantoonbare ervaring hebt binnen de logistiek in een soortgelijke functie. Daarnaast is het belangrijk dat je de Nederlandse of Engelse taalbeheerst in zowel woord als geschrift.

Na jakie kompetencje się zdecydować?

  • Je zgięty klantgericht.
  • Je gaat secuur te werk en bent nauwkeurig.
  • Je zgięty sociaal i ma kontakt z innymi.
  • Je past je makkelijk aan in verschillende situaties.
  • Je neemt initiatief.
  • Je houdt niet van stilzitten en bent productief.
  • Je hebt ruimtelijk inzicht.
  • Je gaat veilig te werk.

Wat wij bieden is:

  • Een marktconform salaris afhankelijk van je kennis en ervaring.
  • Nowoczesna i innowacyjna firma, dla której warto pracować.
  • Inspirujące miejsce pracy, w którym można dokonać inicjacji po cenie.
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Stabilny i duży pracownik w dużym markecie.
  • Optimale ontwikkelmogelijkheden.

Czy jesteś zainteresowany? Wyślij e-mail z prośbą o pomoc na adres h.vandooren@nunner.com. Nie masz żadnych pytań? Skontaktuj się z Hansem van Dooren, specjalistą ds. zasobów ludzkich, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie pod numerem 077 782 00 33.

Zapytanie ofertowe

W firmie Nunner Logistics chcemy zapewnić Ci doświadczenie o jak najlepszym stosunku jakości do ceny. Proszę wypełnić ten formularz, aby rozpocząć proces.