Pracownik biurowy - Echt

Nunner Logistics to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Nunner oferuje wszechstronne rozwiązania logistyczne, aby zapewnić ciągłość współdziałania klientów z poszanowaniem dla ludzi i środowiska. Uważamy, że proces między planowaniem, magazynem i szoferami jest bardzo trudny i chcemy, aby najlepsi ludzie ułatwili nam ten proces.

Mamy duże ambicje. Aby ten wzrost był w pełni rozwinięty, ważne jest, aby procesy logistyczne były tak naukowo ważne. W związku z tym szukamy...

Pracownik biurowy

Wat houdt de functie in?

Jako Office Medewerker prowadzisz wszystkie działania, które mogą sprawić, że proces logistyczny stanie się bardzo wydajny. Je bent het sleutelfiguur tussen de planning, het warehouse en de chauffeurs. Pracuje nad sprawnym doorstromingiem zendingów i optymalnym ustawieniem ładunków.

Wat ga je doen?

Jako Office Medewerker ga je aan de slag met het administreren van de in- en uitgaande zendingen. Je begeleidt de chauffeurs en zorgt dat zij in het bezit komen van de benodigde documenten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de communicatie tussen de chauffeurs en de afdelingen planning en warehouse.

Wanneer pas jij in deze functie?

Do tej funkcji poszukujemy kogoś, kto ma doświadczenie (logistyczne) na poziomie MBO-4 lub HBO. Het is van belang dat je over goede communicatieve vaardigheden beschikt in het Engels in zowel woord als geschrift. Ook behoor je enige ervaring te hebben in het gebruik van het MS Office pakket en TMS/ERP systemen.

Jakie kompetencje należy posiadać?

  • Je zgięty klantgericht.
  • Je zgięty communicatief
  • Je zgięty stressbestendig.
  • Je zgięty sociaal i ma kontakt z innymi.
  • Je past je makkelijk aan in verschillende situaties.
  • Problememanalyse; je bent in staat oorzaak en gevolg van elkaar te onderscheiden.
  • Ondernemerschap; je signaleert kansen in de markt.
  • Je neemt initiatief.

Wat wij bieden is:

  • Nowoczesna i innowacyjna firma, dla której warto pracować.
  • Inspirujące miejsce pracy, w którym można dokonać inicjacji po cenie.
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Stabilny pracownik w dużym rynku.
  • Optimale ontwikkelmogelijkheden.

Czy jesteś zainteresowany? Wyślij e-mail z prośbą o pomoc na adres hr.corporate@nunner-logistics.com. Nie masz żadnych pytań? Prosimy o kontakt z Toine Kuijs, kierownikiem ds. personalnych, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie pod numerem 040 782 05 87.

Zapytanie ofertowe

W firmie Nunner Logistics chcemy zapewnić Ci doświadczenie o jak najlepszym stosunku jakości do ceny. Proszę wypełnić ten formularz, aby rozpocząć proces.